رسانه ها در حوزه تصمیم گیری و تصمیم سازی اثرگذار هستند

  • 08 May 2024
  • شناسه مطلب: 1397749
  • تعداد بازدید : 461

معاون سیاسی استاندار گفت: رسانه ها در حوزه تصمیم گیری و تصمیم سازی اثر گزار هستند 

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین،

عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در نشست مشترک شورای مرکزی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قزوین که در استانداری قزوین برگزار شد، تصریح کرد: دغدغه‌ها و مسائل مطرح شده در حوزه رسانه و روابط عمومی‌ها مسائل به حقی است که باید دسته‌بندی شوند و سپس برای حل آن‌ها راهکار اتخاذ شود، برخی از این دغدغه‌ها مسائل اشتراکی است که با تقویت ارتباطات امکان حل آن‌ها وجود دارد.

وی افزود: به منظور حل این مسائل پیشنهاد می‌شود که یک اتاق مشترک بین شورای روابط عمومی و خانه مطبوعات ایجاد شود و این اتاق به منظور حل مسائل همت خود را به کار بگیرد ما نیز وظیفه حمایتی خود را ایفا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها درحوزه‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری تاثیرگذار هستند و ما از ظرفیت آن‌ها نباید غافل شویم، جامعه ای متعالی است که نقد تیزبینانه در آن شکل بگیرد، البته نقدی که در اتمسفر خیرخواهی رقم بخورد حتما راهگشا و کارگشا است، بالعکس نقدی که در فضای نفرت پراکنی است تاثیری ندارد.

وی افزود: امروز جایگاه رسانه در جنگ ادراکی و شناختی غیرقابل انکار است، باتوجه به این اتفاقات، مهمترین میدان و جبهه پیش روی ما جبهه گسترده رسانه است و ما باید با هر نوع سلیقه و گرایشی که داریم این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهیم.


اشتراک گذاری