استاندار قزوین:

تفاهم نامه محرومیت زدایی منشأ تحول و پیشرفت قابل توجهی در استان قزوین

  • 17 Mar 2023
  • شناسه مطلب: 159649
  • تعداد بازدید : 305

استاندار قزوین گفت: تفاهم نامه محرومیت زدایی منعقد شده با قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) منشأ تحول و پیشرفت قابل توجهی در استان قزوین خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک استانداری قزوین و قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) در خصوص محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه‌ای استان قزوین اظهار داشت: قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) وظیفه سنگینی را در زمینه توجه به مناطق محروم، محرومیت زدایی و توسعه استان‌ها برعهده گرفته است که قابل تقدیر است.

وی افزود: تفاهم نامه منعقد شده امروز منشأ تحول و پیشرفت قابل توجهی در استان قزوین به ویژه در مناطق محروم و روستایی خواهد بود و امیدواریم هرچه سریعتر اجرایی شود.

اعلایی گفت: خیلی از مناطق روستایی ظرفیت‌های زیادی را در حوزه های اقتصادی دارند و احداث راه روستایی منجر به تقویت حوزه گردشگری و افزایش تولید محصولات کشاورزی و دامی می‌شود.

استاندار قزوین اضافه کرد: برخی از مناطق گردشگری الموت و سایر مناطق استان از وضعیت خوبی در حوزه راه برخوردار نیستند و در قالب این تفاهم نامه ظرفیت‌سازی برای توسعه استان و کشور صورت خواهد گرفت.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: انعقاد این تفاهم نامه نشان می دهد که برای بسیاری مسائل و مشکلات موجود در کشور راه حل وجود دارد و می توان از منابع مختلفی اعتبارات لازم را تأمین کرد، مسیری که به تازگی آغاز شده و امیدواریم تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم بر اساس آرمان‌های خود به دنبال اجرای برنامه‌های محرومیت زدایی است، افزود: توفیق‌های اخیر جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های دیپلماسی با داشتن اخلاص، اقتدار، باور به توان ملت و نگاه عزتمندانه حاصل شده است و این مهم نشان دهنده این است که در دنیا نگاه عزتمندانه نتیجه بخش است.

اعلایی اضافه کرد: در فضای داخلی هم نگاه مخلصانه و مردمی، بدون شک تاثیرگذار است و می توان با همین نگاه در کنار تدبیر و خلاقیت بسیاری از مسائل و مشکلات را برطرف کرد.

استاندار قزوین ضمن تقدیر از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران علیرغم اقتدار آفرینی نظامی، در محرومیت زدایی هم بار زیادی را بر دوش گرفته و در کنار دولت و مجلس به مردم خدمت رسانی می‌کند.

 


اشتراک گذاری